KONST / Litografier / Färglitografier 9668467
nr 966 8467
Färglitografier
2 st, signerad, 1992, 80-upplaga, motivet: 44 x 32
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 juni 2015
kl 20:06:32
3/6 20:27:08
100 kr
8/6 14:05:26